W dniach 05-06.05.2015r. nasi mieszkańcy podzielili się wspomnieniami z czasów II wojny światowej. Wywiad prowadziła Pani Ewa Koper – Asystent Muzealny w Muzeum – MIEJSCU PAMIĘCI W BEŁŻCU.

W dniu 30 kwietnia 2015r. w świetlicy domu odbyło się spotkanie mieszkańców. Pani psycholog czytała wiersze z tomiku poezji św. p. Krystyny Kraus. Swoją twórczością podzieliła się również mieszkanka Pani Ludwika Ratyniak.

Zdjęcia w galerii (kliknij aby przejść do galerii):

 

W słoneczny wtorkowy poranek przyjaciele Pani Ireny Malinowskiej spotkali się przy fontannie z okazji urodzin mieszkanki. Dostojnej Jubilatce z okazji ukończenia 70 lat złożono życzenia, wręczono słodki upominek. Mieszkańcy mile spędzili czas na wspólnej zabawie i tańcach.

Zdjęcia w galerii (kliknij aby przejść do galerii):

 

(Kliknij aby powiększyć)