Company Logo

Dom pomocy


Zapraszamy, Dom czeka na Ciebie.
Dom Pomocy Społecznej w Krasnobrodzie, znany z obiegowej opinii jako „zakątek dobrej nadziei” jest miejscem zamieszkania dla osób w jesieni życia i ludzi młodych mniej sprawnych fizycznie.

Dom położony jest w strefie uzdrowiskowej w otulinie Roztoczańskiego Parku Krajobrazowego, w sąsiedztwie stawów, kościoła jak również osiedla mieszkalnego.

Dom to miejsce pozbawione barier architektonicznych, przyjazne osobom niepełnosprawnym i starszym. Całość wraz z kompleksem usługowym (sklep, bank, kompleks rehabilitacyjny) została wyposażona w rozwiązania funkcjonalne ułatwiające codzienne czynności podopiecznym o mniejszej sprawności fizycznej.

W naszym Domu każdy mieszkaniec może rozwijać swoje zainteresowania. Zajęcia terapeutyczne organizowane są pod potrzeby mieszkańców i prowadzone przez wykwalifikowany personel.

Realizacja pasji i zainteresowań jest nie tylko prowadzoną formą aktywizacji naszych mieszkańców, ale szansą zachowania sprawności jak również pozwala na zaspokojenie potrzeby działania i bycia potrzebnym.Dom Pomocy Społecznej 
im. św. Siostry Faustyny
w Krasnobrodzie

ul. Sanatoryjna 34
22-440 Krasnobród
tel: 84 660 76 85
tel/fax: 84 660 76 86

dpskrasnobrod@poczta.onet.pl


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.