Company Logo

Po zdrowie do Tężni solankowej w Jacni

Zdjęcia w galerii (kliknij aby przejść do galerii):

 

22.10.2018r. Dzień Papieski

Zdjęcie (kliknij w zdjęcie aby powiększyć):

Wycieczka w Bieszczady

 W dniu 15.10.2018r. mieszkańcy wraz z Panią Dyrektor, ks. Proboszczem i pracownikami wyjechali na wycieczkę w malownicze Bieszczady. Główną atrakcją było wejście na szczyt Połoniny Wetlińskiej . 

Po obiedzie kolejną atrakcją był spacer nad Soliną. Zapora solińska jest jedną z największych atrakcji turystycznych tej miejscowości a także całych Bieszczadów. Jesienna aura i piękna pogoda sprzyjała zwiedzaniu. Mieszkańcy wrócili szczęśliwi i zadowoleni.

Zdjęcia w galerii (kliknij aby przejść do galerii):

 

Jubileusz naszej mieszkanki

W dniu 10 października 2018r. cała społeczność Domu Pomocy Społecznej im. św. Siostry Faustyny w Krasnobrodzie oraz zaproszeni goście świętowali wraz z Panią Władysławą Jubileusz 101-lecia urodzin. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Św. w intencji Jubilatki. Z tej okazji rodzina, przyjaciele oraz społeczność Domu przygotowała urodzinowe przyjęcie. Z okazji 101 rocznicy urodzin składamy Pani serdeczne gratulacje i życzenia wszelkiej pomyślności, samych szczęśliwych chwil oraz zdrowia na dalsze lata życia.

Zdjęcia w galerii (kliknij aby przejść do galerii):

 

Święto Patronki Domu

5 października 2018 r. wspólnota Domu obchodziła święto Patronki Domu – św. Faustyny.
Uroczystość rozpoczęła Msza Święta celebrowana przez ks. Proboszcza Romana Sawica w intencji mieszkańców i pracowników Domu. Po Mszy Świętej nastąpiła adoracja Relikwii św. Siostry Faustyny. Był to dzień wyjątkowy dla całej wspólnoty Domu.

Zdjęcia w galerii (kliknij aby przejść do galerii):Dom Pomocy Społecznej 
im. św. Siostry Faustyny
w Krasnobrodzie

ul. Sanatoryjna 34
22-440 Krasnobród
tel: 84 660 76 85
tel/fax: 84 660 76 86

dpskrasnobrod@poczta.onet.pl


Powered by Joomla!®. Designed by: joomla 1.6 templates web hosting Valid XHTML and CSS.